Охочі перевірити свої знання можуть завантажити pdf-файл або відповісти на запитання онлайн.
Тест уже доступний для охочих перевірити свої знання / фото ua.depositphotos.com
Демонстраційний варіант предметного тесту з історії України – складник Національного мультипредметного тесту – вже доступний для охочих перевірити свої знання. Його можна завантажити на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
Як розповіли у центрі, ця добірка тестових завдань відповідає програмі ЗНО з історії України й охоплює всі теми. Ті, в кого повільний інтернет або не мають змоги працювати впродовж тривалого часу з комп’ютером або іншим гаджетом, можуть її завантажити pdf-файлом.
Фахівці центру наголошують, що в кінці наведено правильні відповіді на запитання, тож є можливість одразу перевірити себе.
Відео дня
Також є нагода ознайомитися з інтерфейсом онлайнового тестувальника, максимально наближеним до того, який буде на реальному НМТ, потренуватися виконувати завдання, навчитися правильно позначати відповіді. Для цього пропонують скористатися платформою “Всеукраїнська школа онлайн”. У ній потрібно створити обліковий запис.
Читайте також:
Підсилення “Армії+” і покращення комунікації: навіщо створюють Реєстр військовослужбовців
Значна частина СЗЧ сталася через моральне та фізичне знущання над військовими, – нардепка
Затримання керівника КРАІЛ: у ДБР розкрили подробиці та показали фото
Український центр оцінювання якості освіти вже невдовзі планує затвердити загальну характеристику предметних тестів НМТ 2025 року та схеми нарахування балів за виконання завдань.
ЗНО в Україні: важливі новини
Як повідомляв УНІАН, Міністерство освіти і науки планує після завершення війни повернути класичну модель зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів, коли кожен предмет вступник складає у різні дні, розповіла директорка Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.
У березні 2022 року Верховна Рада України скасувала зовнішнє незалежне оцінювання та державну підсумкову атестацію. Замість ЗНО запровадили складання Національного єдиного мультипредметного тесту. Відтоді вже тричі – у 2022-му, 2023-му і 2024 роках – абітурієнти складають НМТ, при якому тести з усіх предметів проходять за один день.